بیانه ای هیئت فدائیان حسین (ع) در محکومیت حادثه تروریستی شهر کرمان

هیئت فدائیان حسین علیه‌السلام در محکومیت حادثه تروریستی شهر کرمان و زائرین سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی بیانیه ای صادر کرد.

 

هیئت فدائیان حسین علیه‌السلام ضمن  از رژیم صهیونیستی و جبهه‌ی کفر و تمام عاملین و ذهن های شرور حادثه تروریستی شهر کرمان اعلام انزجار می کند و خواستار برخورد قطعی عادلانه و محکم را دارد.

از زائران تو هم می ترسند

محکومیت حادثه تروریستی شهر کرمان

 

هیئت فدائیان حسین علیه‌السلام ضمن ابراز هم دردی با خانواده شهدای حادثه تروریستی شهر کرمان و آرزوی بهبودی مجروحان این حادثه تروریستی بیانه ای صادر کرده که به شرح زیر است:

 

بیانیه ای هیئت فدائیان حسین علیه‌السلام در محکومیت حادثه تروریستی شهر کرمان

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

👈بکُشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می شود. ما از‏‎ ‎‏مرگ نمی ترسیم؛ و شما هم از مرگ ما صرفه ندارید.

 

📚صحیفه امام خمینی جلد ۷ صفحه ۱۸۳

 

بیش از چهل وپنج سال است که انقلاب اسلامی در کشور ایران شکل گرفته و از همان ابتدا دشمنی ها و اتحاد جبهه کفر بر علیه این کشور شکل گرفته ولی با استعانت و ايمان ملت به خداوند و نگاه ویژه حضرات معصومین (علیهم السلام) ملت همیشه در صحنه ایران سر بلند بیرون آمده اند.

انشاالله به زودی بیرق قیام انقلاب اسلامی توسط رهبر عزیز مان امام خامنه‌ای به دست یاور مظلومین جهان حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) خواهند رسید.

 

در چهارمین سالگرد شهیدبزرگوار جبهه مقاومت حاج قاسم سلیمانی عزیز با دلی پر از اندوه و تأسف، شاهد جرایم وحشیانه جبهه کفر که با دسیسه رژیم مجعول صهیونیستی و دولت کثیف آمریکا در برابر مردم مظلوم و زائران مزار سردار عزیزمان بودیم.

این جرایم وحشیانه، نشان از نامردی توحش و دست و پا زدن رژیم کودک کش اسرائیل و فشل شدن جبهه کفر است که در جنگ با فلسطین فلج شده و خصوصا در عملیات طوفان الاقصی هیمنه پوشالی خود را از دست داده می باشد.

رژیم صهیونیستی خود می داند که آخرین نفس هایش را دارد می کشد و حماقت و بی‌رحمی خود را به اوج رسانده که باعث می شود نابودی اش بسیار نزدیک تر شود.

 

هیئت فدائیان حسین عليه ‌السلام، ضمن اعلام هم‌دردی با خانواده های شهدای حادثه تروریستی شهر کرمان صبر و تسلای آنان را از خداوند مسألت میکند.

ما از نهاد های امنیتی درخواست داریم باتوجه و عنایت به پیام ولی امر مان حضرت امام خامنه‌ای که فرمودند:

انتقام قطعی سرکوب و مجازات عادلانه به دست هایی که به خون شهدای عزیز مان آغشته شدند و همچنین مغز های مفسد و شرارت زا که باعث این جریان شده اند را

بگیرند.

 

اعلام می‌نماییم که تداوم جنایات رژیم صهیونیستی با پشتیبانی آمریکا، خشم امت اسلامی را برافروخته و ریشه رژیم اشغالگر را از بنیان برمی اندازد.

 

نصر من الله و فتح قریب

 

هیئت فدائیان حسین علیه‌السلام

 

 

سربازان راه روشن سلیمانی

جبهه کفر منتظر انتقام قطعی و کوبنده باشد

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *